Poszukujemy osoby, na stanowisko „magazynier”.

Kluczowe role i obowiązki:

  • planowanie i sterowanie zapasami magazynowymi,
  • wprowadzanie ulepszeń w systemie magazynowania,
  • przyjmowanie towarów do magazynu,
  • odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru,
  • przechowywanie i składowanie towaru,
  • kompletowanie towaru oraz jego rozsyłka,
  • posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami,
  • obsługa systemów informatycznych
  • przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji,
  • konserwacja urządzeń i przyrządów magazynowych,
  • gospodarowanie opakowaniami,
  • współpraca z klientami i dostawcami,
  • ciągłe monitorowanie zapasów magazynowych.

Wymagania:

  • dyspozycyjność i elastyczność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie lub kursy zawodowe w kierunku logistycznym

Oferujemy:

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub inna uzgodniona
  • Zatrudnienie w firmie istniejącej na rynku od 27 lat o stabilnej pozycji na rynku przemysłowym
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Wynagrodzenie wzbogacone systemem premiowym
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Pliki do pobrania